Barocco sempre giovane a sbory Iuventus Cantans, Cantando

Home » Kalendář akcí » Barocco sempre giovane a sbory Iuventus Cantans, Cantando

Předvánoční koncert Komorní soubor Barocco sempre giovane a sbory Iuventus Cantans, Cantando sbormistr Zdeněk Kudrnka V programu hudba baroka a vánoční písně a koledy z celého světa. Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) je komorní soubor složený ze špičkových mladých českých profesionálních hudebníků. Byl založen v roce 2004. Původně se specializoval na interpretaci skladeb vrcholného baroka... celý popis

Předvánoční koncert

Komorní soubor Barocco sempre giovane a sbory Iuventus Cantans, Cantando

sbormistr Zdeněk Kudrnka

V programu hudba baroka a vánoční písně a koledy z celého světa. Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) je komorní soubor složený ze špičkových mladých českých profesionálních hudebníků. Byl založen v roce 2004. Původně se specializoval na interpretaci skladeb vrcholného baroka (odtud název souboru), dnes však jeho repertoár obsahuje skladby všech slohových období, včetně hudby 21. století. V premiéře provedl i řadu skladeb současných autorů.

Soubor je zván na významné domácí i zahraniční hudební festivaly, jeho koncerty vysílaly televizní i rozhlasové stanice, nahrává na CD a pořádá vlastní abonentní řady koncertů.